Ergonomická židle Lei s extra vysokým opěrákem a studenou pěnou 160 kg
Lei ergonomická židle s extra vysokým opěrákem a studenou pěnou.
Židle Lei je navržena pro ty, kdo vyžadují pohodlí a kvalitu. Extra vysoký opěrák poskytuje plnou podporu zad, zatímco ergonomické tvarování sedáku zajišťuje komfort i při dlouhém sezení. Čalounění je vyrobeno ze studené pěny, která je známá svou odolností a schopností udržet tvar po dlouhou dobu.
Synchronní mechanismus s nastavitelnou protiváhou se přizpůsobí vašim preferencím, zatímco výškově nastavitelné područky s třemi funkčními nastaveními (AR08 C) dodají ještě větší komfort. Kolečka s gumovou obručí o průměru 50 mm jsou vhodná pro všechny typy podlah. ALU leštěná báze a nosnost až 160 kg zajišťují stabilitu a odolnost.
Kupte si židli Lei a vylepšete své pracovní prostředí s českým kvalitním výrobkem.
| Záruka | Prodloužená 5 let |
| Nosnost | 160 kg |
| Celková výška | 123,5 - 133,5 cm |
| Celková hloubka | 71 cm |
| Celková šířka | 66 cm |
| Šiřka včetně područek | 70 cm |
| Výška područek | 64 - 80 cm |
| Výška sedu | 43 - 53 cm |
| Šířka sedáku | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 50 cm |
| Posuvný sedák | Ne |
| Výška opěráku | 78 cm |
| Šířka opěráku | 50 cm |
| Výškově stavitelný opěrák | Ne |
| Bederní opěrka | Ne |
| Podhlavník | Ne |
| Područky | Ano, výškově stavitelné |
| Kříž | Kovový leštěný |
| Mechanika | Synchronní |
| Provedení sedáku | Čalouněný |
| Provedení opěráku | Čalouněný |
| 24/hodinový provoz | Ne |
| Země výroby | Česko |
| Výrobce | Antares |