Ergonomická židle Omnia s vysokým síťovaným opěrákem, 150 kg
Omnia – ergonomická židle s vysokým síťovaným opěrákem a pohodlným sedákem.
Židle Omnia je ideálním spojením ergonomie a moderního designu, díky čemuž nabízí maximální komfort při práci. Vysoký síťovaný opěrák s nastavitelnou bederní výztuhou zajišťuje správnou podporu zad a ulevuje od bolesti při dlouhém sezení. Židle dále umožňuje nastavit výšku opěráku s uzamykáním pro individuální pohodlí.
Sedák je čalouněný ze studené pěny s novým designem, který má výrazné zaoblení přední hrany a robustní výšku, což poskytuje maximální pohodlí a prevenci proti tlaku na stehna. Synchronní mechanismus s čtyřnásobnou aretací a automatickým nastavením síly protiváhy udržuje optimální pozici těla. Hloubka sedáku je nastavitelná, což zvyšuje flexibilitu.
Židle je standardně vybavena plastovou bází a kolečky o průměru 60 mm vhodnými pro měkké podlahy. Židli zle dovybavit kovovým křížem v chromované nebo černé barvě a stavitelnými područkami. Nosnost židle je až 150 kg a poskytujeme na ni záruku 60 měsíců. Tento český výrobek je navržen pro dlouhodobé pohodlí a odolnost.
| Záruka | Prodloužená 5 let |
| Nosnost | 150 kg |
| Celková výška | 106 - 122 cm |
| Celková výška s podhlavníkem | 124,5 - 144,5 cm |
| Celková hloubka | 65 cm |
| Celková šířka | 51 cm |
| Šiřka včetně područek | 60 cm |
| Výška sedu | 46,5 - 56,5 cm |
| Šířka sedáku | 51 cm |
| Hloubka sedáku | 46 - 52 cm |
| Posuvný sedák | Ano |
| Výška opěráku | 59 cm |
| Šířka opěráku | 51 cm |
| Výškově stavitelný opěrák | Ano |
| Bederní opěrka | Ano |
| Podhlavník | Ano |
| Područky | Ano, stavitelné |
| Kříž | Plastový, kovový, chrom |
| Mechanika | Synchronní |
| Provedení sedáku | Čalouněný |
| Provedení opěráku | Síťovaný |
| 24/hodinový provoz | Ne |
| Země výroby | Česko |
| Výrobce | Antares |