Kancelářská židle Above s prodyšnou síťovinou a podhlavníkem, 150 kg
Ergonomická kancelářská židle Above s nastavitelnou opěrkou hlavy.
Tato ergonomická kancelářská židle je ideální volbou pro pohodlné sezení během celého dne. Díky síťovině na opěradle a opěrce hlavy poskytuje dokonalou prodyšnost a komfort. Synchronní mechanismus s několikanásobnou aretací umožňuje nastavení síly protiváhy, což zajišťuje ideální podporu při různých polohách. Výškově nastavitelná bederní opěrka a flexibilní opěrka hlavy se systémem PDH přizpůsobí židli vašim individuálním potřebám. Područky jsou opatřeny měkkou dotykovou plochou a jsou výškově nastavitelné. Moderní plastová báze je vybavena kolečky Ø60 mm s gumovou obručí, která jsou vhodná pro všechny typy podlah. Židle má nosnost až 150 kg a vztahuje se na ni záruka 24 měsíců.
| Záruka | 24 měsíců |
| Nosnost | 150 kg |
| Celková výška s podhlavníkem | 116 - 130 cm |
| Celková hloubka | 59 cm |
| Celková šířka | 50 cm |
| Šiřka včetně područek | 65 cm |
| Výška područek | 65 - 81,5 cm |
| Výška sedu | 44 - 53,5 cm |
| Šířka sedáku | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 50 cm |
| Posuvný sedák | Ne |
| Výška opěráku | 68 cm |
| Šířka opěráku | 50 cm |
| Výškově stavitelný opěrák | Ne |
| Bederní opěrka | Ano, výškově stavitelná |
| Podhlavník | Ano, stavitelný |
| Područky | Ano, stavitelné |
| Kříž | Plastový |
| Mechanika | Synchronní |
| Provedení sedáku | Čalouněný |
| Provedení opěráku | Síťovaný |
| 24/hodinový provoz | Ne |
| Výrobce | Antares |