Kancelářská židle Eclipse s vysokým opěrákem.
Tato kancelářská židle nabízí maximální pohodlí díky vysokému opěráku a tvarovanému čalounění ze studené pěny, které poskytuje vynikající oporu zad. Synchronní mechanismus se čtyřnásobnou aretací a automatickým nastavením síly protiváhy dle tělesné hmotnosti uživatele zajišťuje přirozený a pohodlný pohyb při práci. Nastavitelná hloubka sedáku a výška opěráku systémem up-down umožňují přizpůsobení přesně podle potřeb uživatele. Kolečka o průměru 60 mm jsou navržena pro měkké podlahy a konstrukce židle z odolného černého plastu je k dispozici s volitelnými područkami a výběrem mezi plastovou nebo ALU leštěnou bází. Nosnost židle je 150 kg, jedná se o český výrobek s prodlouženou zárukou 60 měsíců, což ji činí ideální volbou pro každodenní kancelářské použití.
| Záruka | Prodloužená 5 let |
| Nosnost | 150 kg |
| Celková výška | 93 - 110 cm |
| Celková hloubka | 68 cm |
| Celková šířka | 50 cm |
| Šiřka včetně područek | 58 cm |
| Výška područek | 66 - 83 cm |
| Výška sedu | 43,5 - 54 cm |
| Šířka sedáku | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 47 - 53 cm |
| Posuvný sedák | Ano |
| Výška opěráku | 55 cm |
| Šířka opěráku | 50 cm |
| Výškově stavitelný opěrák | Ne |
| Bederní opěrka | Ne |
| Podhlavník | Ne |
| Područky | Ano, výškově stavitelné |
| Kříž | Plastový, kovový, chrom |
| Mechanika | Synchronní |
| Provedení sedáku | Čalouněný |
| Provedení opěráku | Čalouněný |
| 24/hodinový provoz | Ne |
| Země výroby | Česko |
| Výrobce | Antares |