Celosíťovaná židle Etonnant se synchronním mechanismem.
Kancelářská židle Etonnant nabízí moderní design a maximální pohodlí díky prodyšné černé síťovině na sedáku, opěráku a podhlavníku. Synchronní mechanismus umožňuje plynulou změnu úhlu sedáku a opěráku s možností aretace ve 4 pozicích, zatímco automatické nastavení tuhosti se přizpůsobí tělesné hmotnosti uživatele. Unikátní synchronní polohování podhlavníku s možností nastavení výšky zaručuje optimální podporu hlavy. Flexibilní bederní opora a výškově, úhlově a podélně nastavitelné područky s měkkou dotykovou plochou zajišťují pohodlí během celého dne. Kolečka Ø 60 mm s nízkým valivým odporem jsou ideální pro měkké podlahy. Židle má nosnost 130 kg a poskytuje se na ni záruka 36 měsíců.
| Záruka | Prodloužená 3 roky |
| Nosnost | 130 kg |
| Celková výška | 99 - 118,5 cm |
| Celková výška s podhlavníkem | 115 - 129,5 cm |
| Celková hloubka | 69 cm |
| Celková šířka | 51 cm |
| Šiřka včetně područek | 69 cm |
| Výška područek | 64 - 73,5 cm |
| Výška sedu | 46 - 56 cm |
| Šířka sedáku | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 46 cm |
| Posuvný sedák | Ne |
| Výška opěráku | 56 cm |
| Šířka opěráku | 50,5 cm |
| Výškově stavitelný opěrák | Ne |
| Bederní opěrka | Ano, stavitelná |
| Podhlavník | Ano, stavitelný |
| Područky | Ano, výškově stavitelné |
| Kříž | Plastový |
| Mechanika | Synchronní |
| Provedení sedáku | Síťovaný |
| Provedení opěráku | Síťovaný |
| 24/hodinový provoz | Ne |
| Výrobce | Antares |